JAGODA JPS
96-100 Skierniewice
Pamiętna 15c

tel: 0 501 78 2345
tel/fax: 46 8310196
jagoda@jagoda.com.plUrządzenie do pielenia - ZUZA

Urządzenie ZUZA przeznaczone jest do pielenia upraw rosnących rzędowo w rozstawie umożliwiającym przejazd ciągnikiem nad uprawianym szpalerem. Przykładowe zastosowania to: młode porzeczki , truskawki , sadzonki do wysokości ok. 0,5 m.

Maszyna zaczepiana jest na trzypunktowym układzie zawieszenia i napędzana z wewnętrznej hydrauliki ciągnika. Podczas pracy operator, który siedzi na urządzeniu, za pośrednictwem ruchomych ramion steruje pracą wirujących głowic. Głowice wyposażone są w trzy pary sprężynowych pazurów niszczących chwasty. Głębokość pracy ustawia się zmieniając wzajemne położenie głowicy i talerzyka podporowego , który kopiuje teren. Urządzenie wyposażone jest w zawór regulujący prędkość obrotową głowic.

Podstawowe dane techniczne:
Długość: 1800 mm
Szerokość: 1200 mm
Wysokość: 1100 mm
Obsługa: traktorzysta + 1 osoba
Masa: 130 kg
Wydajność: 0,5 - 1,0 ha/h
Prędkość robocza: 1-3 km/h
Prędkość transportowa: 20 km/h
Zapotrzebowanie oleju: 18-25 l/min
Informacje zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej. Producent zastrzega sobie prawo modyfikacji wyrobu w każdej chwili w celu dostosowania wyrobu do przepisów prawnych, norm, dyrektyw oraz z przyczyn konstrukcyjnych, handlowych, estetycznych itp.