JAGODA JPS
96-100 Skierniewice
Pamiętna 15c

tel: 0 501 78 2345
tel/fax: 46 8310196
jagoda@jagoda.com.plKombajn do zbioru malin jesiennnych - JAREK 5

W odpowiedzi na potrzeby rynku przystosowaliśmy kombajn JAREK 5 do zbioru malin jesiennych prowadzonych bez podpór. Zasadnicze zmiany konstrukcyjne to:

  • Specjalna głowica otrząsająca i plastikowe palce na kolumnie otrząsacza
  • Wstępny separator zanieczyszczeń usuwający drobne zanieczyszczenia
  • Dodatkowy przenośnik separacyjny ułatwiający usuwanie uszkodzonych owoców

Kombajn w wersji do zbioru malin jesiennych może być wyposażony w stałe lub hydraulicznie kierowane koła jezdne, podobnie jak standardowa wersja do porzeczek. Do obsługi oprócz traktorzysty konieczne są dwie osoby. Pozostałe parametry techniczne takie jak dla standardowego kombajnu porzeczkowego JAREK 5.

Dodatkowe elementy niezbędne do zbioru malin czyli otrząsacz i przenośnik inspekcyjny z separatorem są montowane na standardowym kombajnie do zbioru porzeczek. Umożliwia to łatwe przezbrojenie kombajnu porzeczkowego (lub aroniowego) do zbioru malin i powrót do poprzedniej wersji.Informacje zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej. Producent zastrzega sobie prawo modyfikacji wyrobu w każdej chwili w celu dostosowania wyrobu do przepisów prawnych, norm, dyrektyw oraz z przyczyn konstrukcyjnych, handlowych, estetycznych itp.