Formularz kontaktowy

  Masz pytania? Napisz do nas.

  Automatyczny Pielnik Boczny LUCY

  NOWOŚĆ!!  Automatyczny pielnik boczny zasilany hydraulicznie LUCY – gwarancja mniejszych kosztów utrzymania plantacji z zachowaniem troski o środowisko naturalne!

  LUCY – innowacyjny, zasilany hydraulicznie automatyczny pielnik boczny przeznaczony jest do skutecznego zwalczania chwastów w sadach drzew owocowych oraz plantacjach krzewów jagodowych.  Z powodzeniem może być stosowany dla takich drzew i krzewów owocowych jak: jabłonie, grusze, śliwy, wiśnie, czereśnie, drzewa ozdobne, winogrona, krzewy aronii, borówki, maliny, porzeczki, dzikiej róży i wielu innych.

  • Nowatorskie rozwiązanie do zwalczania chwastów między rzędami i między roślinami: hydraulicznie regulowana szerokość umożliwia stosowanie automatycznego pielnika bocznego LUCY w uprawach o różnych szerokościach rzędów. W zależności od warunków plantacji, wielkości chwastów lub twardości gleby, w urządzeniu można stosować głowice pielące wyposażone w ,,pazury’’ lub „sztylety’’.
  • Najwyższa precyzja pielenia: wirujące głowice robocze zwalczają chwasty w pasie pola między drzewami. Natrafiając na pień automatycznie odsuwają się od niego, a po ,,objechaniu’’ przeszkody wracają do wcześniejszego ustawienia. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć wszelkiego ryzyka uszkodzenia roślin.
  • Wysoka wydajność i bezpieczna praca bez operatora urządzenia: automatyczny pielnik boczny LUCY jest zasilany hydraulicznie i sterowany za pomocą elektrycznej konsoli znajdującej się w kabinie ciągnika.
  • Możliwość całkowitego wyeliminowania zabiegów herbicydowych: automatyczny pielnik boczny LUCY pozwala znacznie zmniejszyć lub nawet zrezygnować ze stosowanie herbicydów w produkcji sadowniczej zapewniając najwyższą skuteczność zwalczania chwastów.

  Zapraszamy również do zapoznania się z naszym pielnikiem automatycznym zasilanym hydraulicznie ZANA oraz z naszym pielnikiem hydraulicznym ZUZA3.

  Specyfikacja Techniczna:

  Sposób mocowania

  trzypunktowy układ zawieszenia- przód ciągnika lub specjalny wspornik (w zależności od modelu traktora)

  Napęd

  z hydrauliki ciągnika

  Zapotrzebowanie oleju

  30 l/min

  Średnica głowicy pielącej

  300 mm

  Ilość osób do obsługi

  operator ciągnika

  Prędkość robocza

  Ok. 3 km/h

  Prędkość transportowa

  20 km/h

  Szerokość robocza max

  1700 mm (od osi ciągnika)

  Szerokość robocza min

  1100 mm (od osi ciągnika)

  Szerokość transportowa

  2 200 mm

  Długość

  1 176 mm

  Wysokość

  1 157 mm

  Masa

  180    kg

   Dane wysyłkowe:

  Długość

  1 176 mm

  Szerokość

  2 226 mm

  Wysokość

  1 157 mm

  Wersje głowic roboczych:

  Głowica standard z pazurami średnica 300 mm

  Spring head

   

  Głowica ze sztyletami średnica 300 mm

  head knife