Formularz kontaktowy

  Masz pytania? Napisz do nas.

  Sekatory Pneumatyczne i Akcesoria

  JAGODA JPS oferuje szeroką gamę narzędzi pneumatycznych „Made in Italy” produkowanych przez firmy CAMAGNOLA i PATERLINI. Zapewniamy również serwis i części zamienne.

  Oferujemy zróżnicowaną linię narzędzi pneumatycznych do profesjonalnego przycinania roślin, drzew, krzewów, winorośli i drzew oliwnych. W szerokiej gamie naszych propozycji znajdą Państwo zarówno małe sekatory do prac pielęgnacyjnych w ogrodach, jak i profesjonalne, wysokiej jakości narzędzia pneumatyczne przeznaczone do prac w sadach i winnicach.

  Sekatory pneumatyczne:

  JAGODA JPS zapewnia sekatory pneumatyczne o zmniejszonej średnicy i z podwójnym tłokiem, charakteryzujące się doskonałą wydajnością cięcia. Korpus wykonany jest z technopolimeru i wyposażony w wysoce odporne, kute stalowe noże. Produkowane są w różnych wersjach, z przeznaczeniem do prac w ogrodach, sadach i winnicach. Posiadają zaawansowany system tłumienia wibracji, który zapewnia komfortową pracę eliminując efekt odbicia.

  Od CAMPAGNOLA…………………………………………Od PATERLINI:

  • Star 30………………………………………………………………  Futura Frutteto
  • Victory………………………………………………………………  Baby
  • Star 40………………………………………………………………  Magic 4
  • Star 50………………………………………………………………   LOPPER

  Sekator Elecktryczne:

  Obecnie polecamy najlepszej jakości sekator elecktryczne COBRA PRO (6300 zł) oraz jego odpowiednik, sekator EASY L, w bezkonkurencyjnej promocyjnej cenie (3100 zł), czyli 50% taniej! W zestawie oferujemy: sekator, przewody, akumulator z torbą i ładowarką, kaburę na sekator, plecak, zestaw akcesoriów. 

  • EASY L

  • COBRA PRO

  W zestawie oferujemy: sekator, przewody, akumulator z torbą i ładowarką, kaburę na sekator, plecak, zestaw akcesoriów.

   

  Akcesoria i serwis:

  Oferowany asortyment akcesoriów obejmuje między innymi przedłużki, przewody pneumatyczne z poliuretanu, bębny nawijające do przewodów pneumatycznych, oleje do konserwacji sprzętu, a także wiele innych akcesoriów o szerokim zastosowaniu, takich jak szybkozłącza, kabury i inne. Zapewniamy profesjonalny serwis i wszystkie części zamienne.

  • Rury łączące

  • Przedłużenia pneumatyczne

  • Smar

  • Uchwyty

  • Nawijarki

  Piła pneumatyczna:

  LASER jest niezwykle szybkim i wydajnym narzędziem pneumatycznym. Nie emituje hałasu, wibracji ani gazu wylotowego. Charakteryzuje się korpusem ze stopu magnezu, ergonomicznym uchwytem dłoni i osłoną dłoni z hamulcem łańcucha. Łańcuch jest automatycznie smarowany. Piła ta może ciąć gałęzie o średnicy do 20 cm i jest wyposażona w prowadnicę 8” lub 10”.

   

  Laser 3/8″Laser 1/4″

  WAGA

  2450 gr2450 gr

  NACISK

  10 bar10 bar

  ZUŻYCIE POWIETRZA

  430 l/min430 l/min

  BAR

  10”8” / 10” / CARVING 10”

  ŁAŃCUCH

  3/8″1/4″

  PRĘDKOŚĆ ŁAŃCUCHA

  11 m/sec11 m/sec