Formularz kontaktowy

  Masz pytania? Napisz do nas.

  Urządzenie do pielenia ZUZA 3

  Urządzenie do pielenia ZUZA 3 – pielnik hydrauliczny

  Urządzenie do pielenia ZUZA 3 (pielnik hydrauliczny) przeznaczone jest do mechanicznego niszczenia chwastów z upraw rosnących rzędowo w rozstawie umożliwiającym przejazd ciągnikiem nad uprawianym szpalerem.

  • Urządzenie do pielenia ZUZA 3 doskonale sprawdza się w uprawach ekologicznych, w których stosowanie herbicydów do zwalczania chwastów jest ograniczone.

  • Przykładowe zastosowania to: młode porzeczki, truskawki i inne sadzonki do wysokości ok. 0,5m. Pielnik do truskawek, porzeczek, sadzonek.

  • Maszyna zaczepiana jest na trzypunktowym układzie zawieszenia i napędzana z wewnętrznej hydrauliki ciągnika. Podczas pracy operator, który siedzi na urządzeniu, za pośrednictwem ruchomych ramion steruje praca wirujących głowic. Głowice wyposażone są w trzy pary sprężynowych pazurów niszczących chwasty lub dodatkowo w pionowe noże. Głębokość pracy ustawia się zmieniając wzajemne położenie głowicy i talerzyka podporowego, który kopiuje teren. Urządzenie wyposażone jest w zawór regulujący prędkość obrotowa głowic.

  • Pielnik ZUZA 3 produkowany jest w wersji jednorzędowej z możliwością przesunięcia z osi ciągnika w prawo lub w lewo o ok. 20 cm. Możliwe jest również dołączenie dodatkowych modułów i zbudowanie wersji dwu lub trzyrzędowej.

  Odkryj nasze maszyny  pielnik boczny ZOFIA i automatyczne urządzenie do pielenia ZANA zi 4 głowicami roboczymi, CZYTAJ WIĘCEJ

   

  Specyfikacja techniczna – pielnik Zuza 3

   ZUZA 31 – rzędowa2 – rzędowa3 – rzędowa
  Sposób mocowaniaTUZ, kategoria 2
  Długość2 150 mm
  Szerokość transportowa1 550 mm3 000 mm3 000 mm
  Szerokość robocza max.1 550 mm3 000 mm4 300 mm
  Wysokość2 150 mm
  Średnica głowicy pielącej300 mm / 225 mm
  Ilość osób obsługitraktorzysta + 1 osobatraktorzysta + 2 osobatraktorzysta + 3 osoba
  Prędkość transportowado 20 km/h
  Prędkość robocza1 – 3 km/h
  Wydajność pracy0,5 – 1 ha/h1 – 2 ha/h1,5 – 3 ha/h
  Zapotrzebowanie oleju25 l/min50 l/min
  Masaok. 250 kgok. 500 kgok. 700 kg